Your message was sent successfully
ЗВ’ЯЗОК З НАМИ
Якщо у вас є які-небудь питання, зателефонуйте нам
Готель
+38(067)493-00-02
Ресторан
+38(068)257-00-05

Банкетний зал для весілля

Наш ресторан «Аристократ» пропонує організацію розкішного весільного банкету в Вінниці на будь-який смак і бюджет – замовляючи зал у нас, ви будете вражені високим сервісом, атмосферою і дружелюбністю персоналу. Кожне весілля для нас – унікальна, тому зал оформляється в особливому стилі всякий раз, як нові молодята залишають замовлення на проведення банкету на честь створення сім’ї.

Організація весільного банкету: особливості

Незалежно від того, планується масштабне торжество або скромне весілля, ми знайдемо варіант, який влаштує всіх. Якщо гостей буде небагато, ми запропонуємо весільний фуршет у Вінниці – гості зможуть вільно переміщатися по залу, спілкуватися між собою і пригощатися легкими закусками, для яких потрібно всього один прилад. Це дозволяє організувати весілля в європейському стилі, де немає багато обставлених столів, а вибір падає на всілякі закуски і напої.

Якщо ж меню для весільного банкету вибирається на велику кількість запрошених, варто урізноманітнити стіл: подбати про наявність перших і других страв, а також салатів, закусок, напоїв та інших продуктів. Наш універсальний ресторан для весіль пропонує клієнтам ряд переваг:

  1. Найвищий сервіс. Ввічливі доброзичливі співробітники візьмуть на себе всі клопоти, пов’язані з організацією торжества і прикрасою залу. Вони також допоможуть орендувати зал і підкажуть, яке приміщення краще вибрати для певної кількості гостей.
  2. Вигідна вартість послуг. Весілля, поза всяких сумнівів, дуже витратний захід. Звертаючись до нас з організацією банкету, ви отримуєте можливість трохи заощадити, оскільки лояльні ціни залишаються доступними широкому колу клієнтів.
  3. Різноманітне меню. Незалежно від смакових уподобань запрошених, поставлені на стіл страви захоплять бездоганним смаком. М’ясні, рибні, овочеві страви, а також всілякі салати і закуски від професійних кухарів приготовлені з любов’ю і володіють дивовижним смаком.

Крім того, ресторан розташований в готельному комплексі «Аристократ», що дозволяє зупинитися гостям на потрібний час. Згідно з традицією, весілля потрібно грати мінімум 2-3 дні, на які запрошеним слід подумати про нічліг і проживанні. Затишні комфортабельні номери готелю створені саме для цієї мети – ви зможете насолоджуватися святом, танцями і закусками, не залишаючи готельно-ресторанного комплексу.

Оренда банкетного залу

Взяти в оренду банкетний зал місткістю до 50 осіб дуже просто: все, що від вас вимагається – зателефонувати за вказаними на сайті номерами і оформити замовлення. Менеджери ресторану підкажуть, коли є вільні дати, а також уточнять всі подробиці, пов’язані з вашим святом. Ми з граничною увагою ставимося до замовлень наших клієнтів, тому кожне весілля – найкраща, унікальна і неповторна!

Вартість проведення торжества безпосередньо залежить від кількості осіб, обраного меню, стилю оформлення приміщення та інших чинників. У будь-якому випадку, ціни приємно здивують замовників.

Особливості меню

Вибираючи страви на яскраве свято, слід обов’язково враховувати смакові уподобання запрошених гостей і молодят. Ми готові запропонувати величезний асортимент страв, включаючи холодні і гарячі закуски, алкогольні та безалкогольні коктейлі. Також в асортимент входить виготовлення весільного торта для молодих.

Меню обговорюється заздалегідь з адміністратором ресторану, після чого клієнт може вносити в нього корективи при бажанні (за кілька днів до проведення заходу). Обов’язково слід вказати час прибуття гостей в ресторан, щоб кухарі встигли приготувати, оформити і подати частування для гостей. Якщо стіл обмежується фуршетом, бажано зробити закуски якомога різноманітнішими – від м’ясних і рибних до овочевих і фруктових. Додадуть гарний настрій і сили різні солодощі на кшталт дорогих цукерок, смачних тістечок і печива.

Що потрібно врахувати при організації

Клопоти, пов’язані з організаційними моментами, співробітники ресторану візьмуть на себе. Від замовників буде потрібно тільки вибрати стиль, в якому буде проходити весілля, щоб відповідно оформити приміщення, а також надати точну інформацію про кількість гостей і меню. Можлива організація комбінованого застілля, коли поряд з фуршетних закусками будуть присутні гарячі напої, кондитерські вироби або гарніри.

Щоб зробити весілля яскравою, що запам’ятовується і цікавою – телефонуйте в «Аристократ», і ми з радістю організуємо ваше свято!