Your message was sent successfully
ЗВ’ЯЗОК З НАМИ
Якщо у вас є які-небудь питання, зателефонуйте нам
Готель
+38(067)493-00-02
Ресторан
+38(068)257-00-05
Конференц-зал

Конференц-зал

Шановні відвідувачі!

Готельно-ресторанний комплекс «Аристократ» готовий надати Вам послуги конференцзали.
Конференцзал перебувати в історичному місці. На території музею видатного українського письменника М. Коцюбинського.

Конференцзал оснащений всім необхідним для проведення презентацій, зустрічей, тренінгів та конференцій.
Конференцзал розрахований на 40-50 чоловік.
Кава-паузи та організувати обід, вечеря в нашому ресторані Аристократ.

Всі питання, що цікавлять можна задати по телефону 067 493 0002, 093 493 0002

з 11.00 до 20.00

Тел. ресторану: ‎(068)2570005, ‎(093)2570005

Організація конференцій у Вінниці

Від правильного вибору конференц-залу у Вінниці для ділових зустрічей і проведення різних подій безпосередньо залежить успіх наради, а також комфорт присутніх людей. Вибравши наш конференц-зал у Вінниці «Аристократ», клієнт позбавить себе від безлічі клопоту і додаткових організаційних проблем. Наш готельно-ресторанний комплекс надає всі послуги для проведення різних заходів: смачне і якісне харчування, комфортні номери для проживання і, звичайно, просторий зал для проведення конференцій будь-якого рівня, включаючи міжнародні дипломатичні наради.

Конференц-зал в готелі «Аристократ» оснащений спеціальним обладнанням і проекторами, тому клієнтам не доведеться турбуватися про його встановлення та експлуатації. Крім того, в приміщенні є сучасні меблі – комфортні офісні столи і стільці мають у своєму розпорядженні до вирішення важливих проблем.

Бажаючим орендувати конференц-зал краще подбати про це заздалегідь, оскільки приміщення зазвичай бронюється за два-три тижні до передбачуваної дати наради. Прибуваючи на місце раніше, ви зможете зупинитися в нашому готелі і відпочити з дороги. У комплексі «Аристократ» у Вінниці є все: ресторан, готель, просторий зал семінарів і конференцій, а також парковка для автомобілів.

Оренда конференц-залу: Вінниця

Розташований конференц-зал в центрі міста, тому дістатися до нього не складе труднощів: поруч знаходиться хороша транспортна розв’язка, автобусні та тролейбусні зупинки, на території комплексу надано автомобільна парковка. Приїхавши в готель, кожен відвідувач зможе оцінити високий сервіс, відпочити в комфортному номері і поїсти в елітному ресторані.

Конференц-зали «Аристократа» призначені для проведення різних заходів: від серйозних переговорів і нарад до майстер-класів та кава-брейків. Сучасне обладнання, встановлене в приміщенні, дає можливість проводити ці заходи на найвищому рівні. Клієнтам надаються:

  1. Проектор. Багато клієнтів вважають за краще тільки конференц-зал з проектором в Вінниці, особливо коли проводяться семінари і необхідний наочний матеріал.
  2. Мікрофони. Якщо в приміщенні збирається велика кількість людей, диктора можуть просто не почути. Тому ми пропонуємо скористатися підсилювачами голосу – сучасними мікрофонами.
  3. Мережа Wi-Fi. Працює на території всього готелю. Безкоштовний стабільний інтернет посприяє продуктивній роботі і спокійного дозвілля.
  4. Колонки та інше звукове обладнання. Сучасна апаратура має чисте звуком і дозволяє отримати максимально ефективне звуковий супровід.
  5. Фліпчарт. Великий мольберт з щільною білим папером і яскравими маркерами дозволить наочно показувати основні думки учасників, хід співбесіди – на ньому також зручно проводити розрахунки і робити порівняльні таблиці.

Крім того, відвідувачам пропонується скористатися вбиральнею – дуже зручно, якщо зустріч проводиться в холодну пору року. При проведенні кожного наради, тренінгу або семінару ми виконуємо моніторинг заходи і надаємо додаткові послуги.

Можлива погодинна оренда конференц-залу недорого – ми пропонуємо клієнтам вибрати найбільш оптимальний варіант оренди за часом. Якщо ви не встигаєте завершити захід, оренду можна продовжити.

Бронювання конференц-залів в центрі: особливості

Наш готельно-ресторанний комплекс пропонує вигідно зняти конференц-зал на кілька днів або годин. Приміщення вільно вміщує 40-50 чоловік, готель знаходиться в самому центрі міста. У нас ви можете проводити семінари, зустрічі та презентації, а співробітники комплексу з радістю нададуть все необхідне для комфортного проведення часу. Додатковими перевагами проведення ділових зустрічей в «Арісктократе» є такі:

  1. Можливість розселити відвідувачів в зручних готельних номерах з максимальними зручностями – в затишних кімнатах є міні-бари, ванна і туалет, сучасна затишна меблі.
  2. До послуг гостей працює елітний ресторан, де годують кращими блюдами української і європейської кухонь. У закладі практично завжди грає легка музика.
  3. Спокійна обстановка в комплексі і на території, свіже повітря, зручне розташування готелю.

Крім того, гостям будуть запропоновані фуршети, кава-паузи та інші дрібниці, які приємно порадують відвідувачів.

Вартість проведення заходів у Вінниці

Оренда конференц-залу у Вінниці – це вигідне рішення, яке допоможе знайти відповіді на питання, що хвилюють певну групу людей. Дипломатичні переговори, семінари, презентації та інші ділові події вимагають певної обстановки і не можуть проводитися в будь-якому місці. Зняти якісний конференц-зал з сучасним обладнанням ви можете в нашому готельно-ресторанному комплексі «Арісктократ» за вигідними цінами. Вартість конференц-залу 400 гривень на годину, місткість до 50 осіб. Можливе замовлення додаткових послуг. У будь-якому випадку, оренда залу – це вигідно і зручно. Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують вас з усіх питань.

Галерея конференц-зали

Залишити заявку