Your message was sent successfully
ЗВ’ЯЗОК З НАМИ
Якщо у вас є які-небудь питання, зателефонуйте нам
Готель
+38(067)493-00-02
Ресторан
+38(068)257-00-05
Організація кава-брейків в ресторані

Організація кава-брейків в ресторані

В межах різних семінарів, ділових нарад, тренінгів та інших заходах наш ресторан організує півгодинну перерву для учасників – кава-брейк. За 20-40 хвилин перерви бажаючі зможуть втамувати голод бутербродами, печивом та іншими продуктами, а також випити чашку ароматної кави, чаю або склянку мінеральної води. Отже, з тим, що таке кава брейк, ми розібралися. У чому ж його особливості?

Проведення кава-брейків: переваги

У психології є цікава гіпотеза, в якій мовиться, що людина здатна без зусиль запам’ятовувати нову інформацію протягом години, після чого необхідно або досліджувати нову тему, або (що більш переважно) робити невелику перерву. Саме тому рішення замовити каву-брейк в нашому ресторані має ряд позитивних сторін:

  1. Учасники заходу зможуть відпочити, «переварити» отриману інформацію і перекусити свіжими продуктами. З напоїв на столі будуть присутні: кава, чай, соки, мінеральна вода з газом і без газу.
  2. Під час перерви можна ближче пізнати деяких присутніх, зав’язати нові знайомства.
  3. У простій легкої атмосфері можна поспілкуватися з іншими людьми про отримані новинах, обмінятися думками і враженнями, оцінити подальші ймовірні можливості та перспективи після наради.

Легкий перекус в невимушеній обстановці дозволяє по-новому поглянути на предмет обговорення, прийняти якесь рішення або просто трохи відпочити перед наступним етапом роботи.

Як замовити кавову перерву?

Наш ресторан «Аристократ» у Вінниці пропонує клієнтам орендувати зал, щоб насолодитися невеликою перервою після тренінгу, семінару або конференції. Якщо ви збираєтеся на тривалий час – наприклад, на 7-8 годин, ресторан кави-брейк організовує в кількості від трьох і більше. Це дозволить підтримувати працездатність учасників, гарний настрій і бадьорість протягом всього наради. Вартість оренди залу залежить від кількості чоловік і особливостей столу – часом на фуршет ставлять не тільки печиво і бутерброди, а й незвичайні закуски, які призначаються для гостей.

У будь-якому випадку, ціна буде прийнятною більшості клієнтів. Немає нічого кращого, ніж відпочити і перекусити після напруженої роботи або уважного слухання нової інформації – телефонуйте прямо зараз за вказаними на сайті телефонами, і ми організуємо відмінний кави-брейк спеціально для вашого заходу!

Галерея